Slideshow Image 3
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

NOWOŚĆ! KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA

Zapraszamy do zapoznania z ofertą.
Rekrutacja trwa!

ZOBACZ WIĘCEJ >

PRZERWA W PRACY SEKRETARIATU

W dniach 7.08. oraz 08.08.2017 r. Sekretariat Szkół będzie nieczynny

JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ NASZYM UCZNIEM

Planujesz podjąć naukę w szkole podstawowej, liceum albo w szkole zaocznej? Zapraszamy do działu rekrutacja lub bezpośredniego kontaktu.

JESTEŚMY NA FACEBOOKU!

To najszybszy sposób aby być na bieżąco z życiem naszej szkoły.
Polub nasz profil i nie przegap żadnej informacji!

Fanpage Gimnazjum Katolickiego
im. Św. Wojciecha

Instytucje wspierające

Dane kontaktowe

Centrum Kształcenia im. Św. Wojciecha
Prowadzone przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Archidiecezji Gdańskiej

Ul. Piecewska 9, 80-288 Gdańsk-Morena

Telefon: (58) 345 82 74 sekretariat
Telefon komórkowy: 698 172 709

Telefon Dyrektora Centrum: 509 596 169

Napisz do nas: sekretariat@szkolywojciecha.pl

Nr rachunku bankowego:
92 1090 1098 0000 0001 3242 3774

PEDAGOG SZKOLNY

Pani Joanna Marchewka – Kąkol – pedagog szkolny

Magister pedagogiki i teologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki i liczne kursy m.in. Diagnoza i terapia psychologiczno – pedagogiczna, Praca z dzieckiem nadpobudliwym psycho-ruchowo, Bezpieczna szkoła. Była również słuchaczem Archidiecezjalnego Studium Rodziny w Lublinie. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi i młodzieżą. Wykładała m.in. Podstawy psychologii i Metodykę zajęć terapeutycznych w  Powiślańskiej Szkole Wyższej. W ramach poradnictwa rodzinnego prowadziła m.in. spotkania dla narzeczonych przy Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich w Kwidzynie. Pracowała w Hospicjum im. św. Wojciecha w Kwidzynie.

Całym sercem oddana sprawom młodzieży. Jest dostępna dla naszych uczniów, rodziców i nauczycieli. Prowadzi spotkania indywidualne wynikające z potrzeb młodzieży i rodziców oraz konsultacje pedagogiczne. Jest również nauczycielem religii w naszym liceum.

Godziny pracy:

  • poniedziałek 9:30 - 14:30
  • wtorek 7:15 - 12:00
  • środa 7:15-12:45
  • czwartek 7:15 - 12:45
  • piątek 7.15 - 12.00

W sprawach pilnych poza ww. godzinami prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.