Slideshow Image 3

REKRUTACJA TRWA

Rozpoczęliśmy nabór do klas I, II oraz VII, zapraszamy do zapoznania się z ofertą

PRZERWA W PRACY SEKRETARIATU

W dniach 7.08. oraz 08.08.2017 r. Sekretariat Szkół będzie nieczynny

JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ NASZYM UCZNIEM

Planujesz podjąć naukę w szkole podstawowej, liceum albo w szkole zaocznej? Zapraszamy do działu rekrutacja lub bezpośredniego kontaktu.

JESTEŚMY NA FACEBOOKU!

To najszybszy sposób aby być na bieżąco z życiem naszej szkoły.
Polub nasz profil i nie przegap żadnej informacji!

Fanpage Katolickiej Szkoły
Podstawowej im. Św. Wojciecha

Instytucje wspierające

Dane kontaktowe

Centrum Kształcenia im. Św. Wojciecha
Prowadzone przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Archidiecezji Gdańskiej

Ul. Piecewska 9, 80-288 Gdańsk-Morena

Telefon: (58) 345 82 74 sekretariat
Telefon komórkowy: 698 172 709

Telefon Dyrektora Centrum: 509 596 169

Napisz do nas: sekretariat@szkolywojciecha.pl

Nr rachunku bankowego:
92 1090 1098 0000 0001 3242 3774

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

W dniu 25.03.2017 odbył się Dzień Otwarty Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Wojciecha. Oprócz zwiedzania szkoły i poczęstunku, zarówno dzieci jak i rodzice mogli obserwować eksperymenty chemiczne, obejrzeć wóz strażacki i wysłuchać prelekcji o zagrożeniach związanych z czadem. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny!

[ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ]
KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. WOJCIECHA

Szkoła nasza mieści się w domu katechetycznym przy parafii pw. Bożego Ciała przy ul. Piecewskiej 9 w Gdańsku Morenie. Położona jest w zacisznym i rekreacyjnym miejscu. Okolica szkoły jest piękna, bezpieczna i dobrze skomunikowana z resztą miasta. Przed szkołą jest duży parking. Niepubliczna Szkoła Podstawowa jest wspólnotą tworzoną przez profesjonalnie przygotowanych nauczycieli świeckich, rodziców i dzieci. Nauczyciele realizują program edukacyjny dostosowany dla dzieci uzdolnionych oraz tych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zadanie to jest możliwe do zrealizowania w małych liczebnie klasach i w szkole przyjaznej uczniom, w której nauka odbywa się w atmosferze spokoju i zaufania. Szkoła dysponuje nowoczesną bazą lokalową. Teren wokół budynków jest monitorowany. Do dyspozycji dzieci jest nowocześnie wyposażony plac zabaw i boisko sportowe. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Wojciecha zapewnia:

 • wychowanie uczniów według wartości chrześcijańskich, formację duchową uczniów
 • kameralne warunki nauki (do 16 osób) w nowocześnie wyposażonych klasach i indywidualne podejście do ucznia
 • rozszerzony program języka angielskiego oraz język niemiecki i możliwość uczenia się innych języków obcych,
 • naukę w małych grupach na lekcjach języków obcych i na informatyce,
 • inspirujący program zajęć pozalekcyjnych
 • odkrywanie i inspirowanie talentów uczniów
 • zajęcia w licznych kołach zainteresowań
 • warsztaty wychowawcze oraz spotkania formacyjne dla rodziców oraz możliwość konsultacji u logopedy, psychologa i pedagoga szkolnego
 • atrakcyjne wycieczki i wyjścia edukacyjne
 • ciekawe kalendarium wydarzeń szkolnych
 • możliwość kontynuacji nauki w I Gdańskim Liceum Katolickim działającym od 1998 roku
 • kadrę wysoko wykwalifikowaną merytorycznie i pedagogicznie,

W naszej szkole uczy znakomita kadra dydaktyczna, która nie tylko posiada wiedzę, bogate doświadczenie, ale przede wszystkim potrafi dostrzegać potencjał tkwiący w uczniach oraz motywować do rozwoju indywidualnych zdolności i talentów a także wzbudzić ciekawość i chęć poznania świata. Katolicka Szkoła Podstawowa jest częścią Centrum Kształcenia im. Św. Wojciecha.