Liceum Dla Dorosłych

LICEUM DLA DOROSŁYCH


Serdecznie witamy naszych obecnych i przyszłych słuchaczy. Zapraszamy do naszej Szkoły Ogólnokształcącej dla Dorosłych. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, po ukończeniu naszej szkoły zdobywasz wykształcenie średnie ogólnokształcące.
Jako absolwent możesz przystąpić do matury, która jest egzaminem zewnętrznym. 


Dlaczego nasza szkoła jest wyjątkowa?

  • jeżeli ukończyłeś zasadniczą szkołę zawodową to cykl nauczania w Liceum dla Dorosłych trwa 2 lata, zaczyna się od klasy drugiej.
  • jeżeli ukończyłeś gimnazjum lub dawną szkołę podstawową to cykl nauczania w Liceum dla Dorosłych trwa 3 lata. Pełna nazwa tej szkoły to Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych im. prof. Ludwika Bandury.
  • baza dydaktyczna to między innymi pracownie: komputerowa z internetem oraz multimedialne: matematyczno-przyrodnicza, humanistyczna i językowa.
  • czeka na Państwa wysoko kwalifikowana, solidna, życzliwa kadra nauczycielska, pod której przewodnictwem mogą Państwo rozwijać swoje talenty, zdobywać wiedzę ogólnokształcącą potrzebną do zdania matury i wyboru przyszłych kierunków studiów.

Zapewniamy dodatkowe godziny przygotowujące do matury w klasie końcowej pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów maturalnych. Proponujemy rozszerzone godziny języka polskiego i historii.


Warunki rekrutacji 2017/2018

W naszej szkole sam możesz zdecydować kiedy rozpoczniesz naukę:  od semestru letniego (wrzesień) czy od semestru zimowego (luty).  Nie czekaj do ostatniej chwili, bo o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjmujemy bez egzaminów wstępnych. Zajęcia rozpoczną się od lutego 2017 roku

Potrzebne dokumenty:

Dokumenty przyjmowane są w sekretariacie szkoły w Gdańsku, przy ulicy Piecewskiej 9 od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 14.00

Możliwość wstawienia dowolnej galerii z życia Liceum Dla Dorosłych


Napisz lub zadzwoń po więcej informacji:

58 345 82 74